İ.O.S.B. 21. Cadde Güneş 90 san. sit.

1401 sok. No:49 OSTİM / ANKARA /

Haf. İçi - Saat 8.00 - 19.00

Pazar Kapalı

KURUMSAL

2001 Yılında Ayhan AYDIN tarafından kurulan firmamız, kurulduğu  yıldan bugüne  çamur pompaları ve sondaj makinası yedekleri imalatını sürdüren MELİS SONDAJ MAKİNA SANAYİ., sonraki yıllarda ise mekanik ve hidrolik sondaj makineleri üretimine de başlamıştır.

Yaygınlaşan bu üretim faaliyetlerinin yanı sıra, Şirketimiz bugün, saha çalışmaları gibi madencilik sektörü kapsamına giren diğer alanlarda da önemli bir konuma sahiptir. Ayrıca bir çok sondaj firmasına yedek parça ve ekipman tedariki de sağlamaktadır.

MELİS SONDAJ MAKİNA SANAYİ olarak., üstün deneyimi, yetenekli uzman kadrosu, modern teknolojiye sahip makina parkı ve donanımı ile ülkemizin önde  gelen sondaj makinesi imalatı kuruluşlarından biriyiz.


Misyonumuz

 

Başda Türkiye’de ve ortadoğu’da faaliyet gösteren, sondaj firmalarına, maden firmalarına ve jeolojik araştırma firmalarına sondaj makinesi, yedek parçalarını ve ekipmanlarını tedarik etmek.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için teknolojiyi ve gelişen dünyayı yakından takip etmektir.

müşteri portfüyümüzü genişletmektir.

Sondaj sektörünün vazgeçilmez ismi olarak türk sondaj sanayisini tüm dünyaya tanıtmaktır.


Vizyonumuz

Hızla gelişen teknolojiyi takip ederek, müşterilerimize kesintisiz en iyi hizmeti vermektir.


YENİLEME VE REVİZYON

Satışını yaptığımız veya başka bir firmadan satın aldığınız birçok makina sizin özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda revise edilebilir. Müşterilerimeze üretim ihtiyaçlarına uygun özel çözümler sunuyoruz. Satın aldığınız makinaların hasar görmüş ya da eskimiş parçalarını değiştirebileceğimiz gibi tamamen yeni parçalarla makinayı daha üst sürümleri seviyesine çıkarabiliriz.

Yenileme ve Revizyon aşamasının ana unsurları yerinde bir yenileme uygulaması, iyileştirme/geliştirme (upgrade) ve parça değişimidir. Bu çerçevede yenileme revizyon çaılışmaları öncelikle makinenizin incelenmesi, işlem analizi ve sizin istekleriniz doğrulutusunda yapılan değişiklikler olarak sınıflandırılır.Teslim süresi makinenizin revizyon ve yenileme işlemlerine göre değişiklik gösterir.


TEKNİK SERVİS VE GARANTİ

MELİS SONDAJ MAKİNA SANAYİ olarak üretmiş olduğumuz tüm makinelerimiz kullanıcı hataları haricinde bir yıl garanti kapsamındadır.

Teknik servis ekiplerimiz oluşabilecek arızalara 36 saat içerisinde arazide makinanıza garanti kapsamında müdahele edecektir.Eğer makinanız arazide müdahaleye uygun değilse en yakın tesisimizde bakıma alınacaktır.Teknik servis ekiplerimize 7/24 ulaşabilirsiniz.