20 Yıllık Tecrübe

Hakkımızda

2001 yılında Ankara Ostim’de kurulan firmamız Melis Sondaj Makine Sanayi kurulduğu günden bugüne kadar sondaj sektörü için sondaj makineleri ve çamur pompaları üretmektedir. 2019 yılı itibari ile üretim kapasitesini her geçen gün artıran firmamız toplamda 4.000 metre kare kapalı alanda 40 personel ile sondaj sektörün her türlü ihtiyacına yönelik sondaj makineleri ve çamur pompası üretimi ile dünyada sayılı üreticilerden biri haline gelmiştir.

Üretim kapasitesi ve teknolojik alt yapısına yaptığı yatırımlar ile adından söz ettiren firmamız dünya üzerindeki 5 bayilik ve 8 satış temsilciliği ile ihracat kapasitesini her geçen gün artırmaktadır.

Misyonumuz

  • Tam memnuniyet hedefleyen müşteri odaklı gelişme stratejisi.
  • İç pazardaki liderliğimizi korumanın yanında dünya pazarlarında tanınan ve tercih edilen firma olmak.
  • Kaliteden taviz vermeden, müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle güvene dayalı uzun süreli ve kalıcı ilişkiler geliştirmektir.
  • Müşterilerimize daha fonksiyonel ve avantajlı SONDAJ MAKİNELER VE ÇAMUR POMPALARI sunabilmek amacı ÜRETİM KAPASİTEMİZİ ARTIRMAK
  • İhtiyaca uygun, her tipte ve kapasitede SONDAJ MAKİNELERİ VE ÇAMUR POMPALARINI ; hazır halde bulundurup, bir market modelinde çalışarak müşteri isteklerine cevap verebilmek.

Vizyonumuz

Hızla gelişen teknolojiyi takip ederek, müşterilerimize kesintisiz en iyi hizmeti vermektir.

Yenileme ve Revizyon

Satışını yaptığımız veya başka bir firmadan satın aldığınız birçok makina sizin özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda revize edilebilir. Müşterilerimize üretim ihtiyaçlarına uygun özel çözümler sunuyoruz. Satın aldığınız makinaların hasar görmüş ya da eskimiş parçalarını değiştirebileceğimiz gibi tamamen yeni parçalarla makinayı daha üst sürümleri seviyesine çıkarabiliriz.

Yenileme ve Revizyon aşamasının ana unsurları yerinde bir yenileme uygulaması, iyileştirme/geliştirme (upgrade) ve parça değişimidir. Bu çerçevede yenileme revizyon çaılışmaları öncelikle makinenizin incelenmesi, işlem analizi ve sizin istekleriniz doğrulutusunda yapılan değişiklikler olarak sınıflandırılır.Teslim süresi makinenizin revizyon ve yenileme işlemlerine göre değişiklik gösterir.

Teknik Servis ve Garanti

MELİS SONDAJ MAKİNA SANAYİ olarak üretmiş olduğumuz tüm makinelerimiz kullanıcı hataları haricinde bir yıl garanti kapsamındadır.

Teknik servis ekiplerimiz oluşabilecek arızalara 36 saat içerisinde arazide makinanıza garanti kapsamında müdahele edecektir.Eğer makinanız arazide müdahaleye uygun değilse en yakın tesisimizde bakıma alınacaktır.Teknik servis ekiplerimize 7/24 ulaşabilirsiniz.